top of page

Jak se fotí v bílé pánské košili? Buď odvážná, divoká a konečně svá!!!

Aktualizováno: 12. 10. 2023

Jak málo potřebuješ na TOTO FOCENÍ ??

pánská bílá košile,

vysoké lodičky, punčochy

a trocha odvahy...

PODZIM je nejlepší čas.


Čti ⬇️⬇️⬇️

Jaké to má výhody?


✅zaplatíš zálohu jen 3000,-

✅uvidíš se konečně krásná

✅budeš mít v předstihu vánoční dárek

✅využiješ podzimní slevu 20%

✅ budeš mít fotky jako modelka

✅vzpomínku na celý život


Já se postarám o světlo a retuše.

Doplatek v den focení v atelieru.Takže v pohodě můžeš plánovat svoje finanční možnosti.


Co si z tohoto focení odneseš?

1) cca 200 náhledových záběrů a kreativních fotopokusů, legrace, úsměvů a sexy póz, které tě naučím, aby vyniklo tvé opravdové JÁ. Ty ti pošlu neretušované do emailu. S logem.

2) 5 nádherných retuší v černobílé i barevné verzi poslaných do emailu připravené pro tisk 20x30 cm.

Retuše většinou znamenají komplet zjemnit pleť, odstranit drobné vrásky, podbradek , zúžení tváří, strie, křečové žíly, zmenšit bříško, upravit hustotu vlasů, při méně vhodné poloze na zádech vymodelovat poprsí, některé partie dát do ,,digitální tmy" a některé naopak zdůraznit. Ale neříkám, že tohle potřebuje každá žena, vše je o domluvě u kafíčka před focením.

Každá žena je krásná, ale zná se bohužel jen z jednoho úhlu. Tohle vám změní moje focení k lepšímu.

3) Odneseš si pocit takové radosti a vlastního sebevědomí, který nabydeš během pár hodin, že toho budeš mít plnou hlavu ještě několik týdnů. Od té doby se budeš cítit jinak. Žensky, nespoutaně, divoce, sexy a nádherně.


@sofcakratka: ženami se nerodíme, ženami se stáváme...

Napsala 19 letá Sofie na svůj profil po mém focení. Děkuju Sofinko


Zarezervuj si ještě dnes svůj termín focení !!!

podzim je ideální doba. Na všechno je klid a vánoční dárek máš hotový !!!

Postup jak se objednat :

Napiš Chci se fotit a nebo rovnou klikni na odkaz.

https://www.kellyana.cz/service-page/focení-v-bílé-pánské-košili

Rezervační systém tě sám navede. Je to tak snadné...

Těším se❤️

Přestaň věci odkládat.

Není žádné AŽ...Tohle už je ONO. Každý den se počítá.

Tato akce platí pouze do konce letošního listopadu !!!

Od prosince je původní cena.

Krásný den všem …bude to jízda:-)

Eva

⬇️⬇️ REZERVACE ZDE⬇️⬇️Nebo pošli e-mail a já ti dám volné termíny na výběr.


Asi vás nejvíc zajímá co sebou a jak focení probíhá?

Nemáte se čeho bát...naopak se těšte.

✨ Vaše nejčastější obavy z focení a jak s nimi umíme naložit:-) ✨

1️⃣ **Strach z vzhledu:** Každý má pocit, že na fotkách vypadá hůř. U nás umíme najít tvou přirozenou krásu a pracujeme s tebou tak, aby ses pi focení cítila uvolněně sebejistě a na pohodu.

2️⃣ **Nervozita před fotoaparátem:** Nervozita je fakt úplně normální. U kafíčka před focením ti pomohou uvolnit se a vytvoří přátelské prostředí.

3️⃣ **Nepřirozené pozování:** Máš strach, že budeš pózovat nepřirozeně? Celou dobu při focení ti budu ukazovat všechny polohy a budu respektovat tvou ohebnost a možnosti pohybu tak, aby vznikly přirozené a krásné snímky.

4️⃣ **Neznalost, jak se připravit:** Ty nemusíš vůbec nic, jen si den před focením umyj vlasy a nedávej do nich žádné laky ani tužidla. Líp se nimi pracuje. Výjimka, když jdeš od své kadeřnice. Profesionální kadeřnice a vizážistka kterou na každé focení objednávám je nezbytně nutná a dělá zázraky. A navíc je s ní legrace:-)

Na toto focení je nutná pánská bílá košile, samodržky a vysoké černé lodičky. Pokud nemáš, máme v atelieru k zapůjčení ve všech velikostech. Neboj se, den před focením si ještě napíšeme a já ti pošlu ještě doplňující rady ohledně ohledně stylingu, líčení a přesnou adresu.


5️⃣ **Výsledek:** Máš obavy ohledně výsledných fotografií? Tak to fakt nemusíš. Moje fotografické oko vidí lidi úplně jinak. V tom hezčím světle. Na každém dokážu najít tolik krásných věcí o kterých jste vůbec holky neměly ani tušení. Denně mi píšete zprávy, jak vám fotky ode mě změnily život. Tolik referencí jsem snad ještě nikdy jinde nečetla. Kombinace dobré polohy, světla, líčení a trocha retuší z vás udělají DOKONALOU ŽENU VAMP!!!

Naše týmy se postarají o kvalitu a retuš, takže budeš spokojená s výsledkem.


Měj na paměti, že focení bude zábavné, osvěžující a v té nejveselejší ,,holčičí atmosféře" Takže společně strávíme super focení a všichni si to moc užijeme...! 📸😊 #FoceníBezObav #AteliérKellyana

zde je pár krásných referencí:


Ty jsi byla takový moje splněný přání. Pořád jsem to odkládala, až….. Ale roky, kila, vnoučata přibývají, tak už nebylo na co čekat. Lepší už to nebude, to bylo 😂

Ale ty jsi kouzelnice 😘

Roma Husakova

Evina je super baba, která z každé z nás dokáže vytáhnout kočku, kterou v sobě každá máme, i když si to o sobě nemyslíme. Takže ženský, jestli chcete zažít skvělý den, neváhejte, budete nadšené, vím to z vlastní zkušenosti Jana.KEvi ty dokážeš tak neuvěřitelně zvednout sebevědomí, že můžeš vše 😅

Takže prostě a jednoduše se opět budu opakovat, ale to mi vůbec nevadí... Protože velmi ráda pochválím Evičky práci... je to Zlatíčko tím vším jak je střelená nám všem ženám, které jsme měli to ŠTĚSTÍ a vloudila se do našeho života svými (našimi) fotografiemi, je to takový magnet na krásnou kompozici a dokáže z nás vytáhnout to krásné co v sobě máme, že nám to potom neskutečně zvedne sebevědomí.... v mém případě tak tomu bylo úplně neskutečným způsobem a proto mě nikdy neomrzí jí pochválit, protože je to člověk , který si to zaslouží... DĚKUJI EVI 🥰🥰

Monika Haupvogelová


Zlato moc děkuji za nádherné fotky, za nádherný ikdyž náročný den. Je to téměř rok co jsem u Tebe byla, ale je to jak včera. Stále jsem plná té atmosféry a Tvé energie. Je neuvěřitelný co v nás vidíš, jak nám ukazuješ, jak se na sebe můžeme a máme dívat.

Moc , moc , moc Ti děkuji a věřím, že se zase brzo uvidíme ❤️❤️❤️

H.S


TOHLE JE V TVOJE největší odvaha v životě!!!! JDI NA TO!!!

A kdybys chtěla něco víc, můžeš zkusit i odvážnější věci.


⬇️⬇️REZERVACE na další sexy focení v různých stylech. Včetně decentních aktů ⬇️⬇️

Ať už se rozhodneš jakkoliv, zaručuji ti úžasné zážitky a kopu nádherných fotek.

Na všechny nové i vracející se zákaznice se moc těším:-)

Eva


258 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page