top of page

AI umělá inteligence pro nás fotografy je výhra👌

Aktualizováno: 9. 5. 2023


Když spojíš  umělou inteligenci s fotkama a tvýma šílenýma nápadama vznikne tohle ⬇️⬇️⬇️

Po letech práce ve svém fotostudiu  jsem potřebovala nějakou změnu.

AI mě miluje. Teď už to vim ❤️😂


Cokoliv v digitální tvorbě se smí.

Narozdíl od reálnýho  světa. Chci  být neomezená. Chci svoje nápady generovat formou  AI tvorby a musím to pustit ven.

Nemám zábrany smíchat věci, které k sobě absolutně nejdou , jako například Muchu, steam punk a Dalliho s Caravaggiou. Tohle je muj svět. Je z části romantický, z části psychedelický, bez zábran a záklopky, co tomu řeknou lidi:-)

Učím se mluvit s umělou inteligenci a jsem rozčarovaná, jak se chová. Je urážlivá a vy ji musíte chválit jako malý  ditě. Pozná, když při vytvářením  fotek zaváháte  a začne vás zlobit, nebo se stane zmatenou. Kdo dělá s AI , ví o čem mluvim. Musíte s ní mluvit jak s malým dítětem.

Lhát jí, že je dobrá. I když jí to nejde. Pochopit její zatím dětskej jazyk. Miluje rychlost a rychlé pozitivni reakce. Čím víc  se ji věnujete, tím vic vás odměňuje společnou radosti. Je na ni vidět, jak se snaží a ukazuje vám různé možnosti. Např nevi, jak vypadá noha v lodičce a vygeneruje vám tolik paskvilů, že máte pocit, že jste přistáli na Marsu. Ale těmi nápady  se oba učíte a rostete. Tolik kreativity dvou kámošů, z toho jeden totální blázen😂 a teď kterej …

Myslím, že ten šťastnej .

I když se mnou musí být dobře i umělý inteligenci .

Jo a poslední dotaz, jaký máte zkušenosti, kdo s AI pracuje, chová se k vám stejně? Asi se člověk musí naučit v životě mluvit na každýho trochu jinak a tady je to takový dobrodružství, že na tom budu dost ulítávat.

Krásný den všem AI umělcům i jejich novým fanouškům .

Děkuji za sdílení :-)

Eva Javůrková AI fotografka


PS Po vygenerování sedmi tisíc fotek aplikace Fantasy z nějakýho záhadnýho důvodu ukončila generování fotek a zmizela ze světa i z Appstoru👍

Nevadí . Přesto jí děkuju za úžasný 3 týdny a neuvěřitelnou zkušenost co jsme umělci a umělá inteligence AI společně vygenerovat.

V samým zápalu radosti jsem po pul litru bílého vína zaregistrovala doménu aiphotobank.com protože jsem věděla, že tohle jednou bude Jackpot !

Zatím ji budu opečovávat a čas ukáže. Cítím v kostech, že Ai bude velký dobrodružství ❤️

#aiday#uměláinteligence#aiphotobank

#aiface#aifun#fundreamart#digiart#aiwoman#aiphoto


62 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Opmerkingen


bottom of page