top of page

CENÍK je pro spoustu z vás nejvíc důležitý:-)

Úplně to chápu. Pokusím se tedy aspoň trošku vysvětlit, jak to u nás v atelieru chodí. Budu moc ráda, když si počtete moje rady.

Pokud se nejedná o reklamní fotku na kampaň je

Cena za jednu maxi fotku  2000,- Kč

Vzniká samozřejmě z víc záběrů, které dostanete jako bonus v náhledové kvalitě s logem.

V ceně fotky je retuš a grafické zpracování, třeba do kalendáře, takže jméno rok, dny a jiné věci, které tam chcete mít - například “Zděndův Playboy 2022”. Vizážistka, kterou objednávám já,  je do 2000,- Kč za celé odpoledne, nebo 1000,- za jeden make-up a úpravu vlasů.

 Je  schopná Vás několikrát přečesat i přelíčit, abyste byla od nenápadné holčičky po divokou tygřici. Takže já každému radím, ať si sám určí, kolik fotek bude chtít, sám si spočítá cenu a s těmi penězi ke mně přijde. Připadá mi to tak dost spravedlivé a seriozní a pak je focení dostupné úplně pro každého, kdo si chce udělat radost, překvapit manžela, nebo přítele, nebo si jen lehce zvednout sebevědomí pořádnou fotkou jak z časopisů.

Na fotky se připraví smlouva, kde je jasně dané, že fotky nikde nepoužívám, pokud nechcete Vy, jinak respektuji Vaše soukromí. V mém atelieru se už vyfotilo spousty veřejně známých ,,koček" pro své chlapy a jejich fotky nikdy nebyly a nebudou zveřejněny, právě proto, že si všichni hlídáme dobré jméno. Tak hurá sbalit kufřík s nějakým pěkným sexy prádelkem a lodičkami a běžet ke mně:-)

 A to platí pro holky kolem 17 až po veselou sedmdesátku!!!

 

Děkuji všem báječným holkám ( ale i klukům)  za vaše přání fotit se v mém atelieru☺ Dostávám mnoho krásných dopisů, ale bohužel nestíhám konkrétně odpovídat na spousty těch dotazů, tak tady je alespoň něco málo o mém focení. Tak tedy- pokud chcete umělecké fotky jako památku na to, jak jste byla krásná, mladá a sexy a něco věnovat i ,,chlapovi,, nebo památku pro vnoučata, pak jste správně:) Jen ve stručnosti - jedna umělecká fotka, na kterou potřebujeme v atelieru i s líčením a česáním a kávičkou na uvolněný pokec trvá asi hodinku a stojí 2000.- Vzniká samozřejmě z více záběrů, každému to jde jinak, budu vám přitom hodně pomáhat a věřte, že vydám hodně energie na to, abych vás dostala do pořádného varu a přeprogramovala Vás na HVĚZDU, protože jinak by vaše první fotka byla dokonale líná a vyděšená a kvůli tomu, jste rozhodně ke mně nepřišly. Uděláme kolem 10-20 záběrů, než se nám povede ta pravá, uvolněná fotečka:) může být barevná i černobílá, to už je na Vás. Další fotky už jdou samy, protože rychle pochopíte, že focení je hra a že jste v rukou pohodových holek, které vám vše budou ukazovat a radit, jak se položit, co zakrýt a co naopak na Vás vyzdvihnout. Máme atelier plný sexy lodiček všech barev i velikostí, nádherné šperky a kožíšky i peřová boa, krajky na zakrytí čehokoliv☺

Vy si samozřejmě do kufříku zabalte vše, co máte ráda a na místě společně vybereme, v čem se budete fotografovat. Je dobré něco osobního od muže, pro kterého fotky děláte, jako je např. dres, golfová hůl, jeho košile, hodinky, prádlo od něj:) všem nám sluší korzety, zakryjí bříško a na zádech budete vypadat o 10 let mladší:) Fotografie, které si u mě objednáte, budu vybírat sama, většinou se jedná o velikost 20x30 cm, náhledy s ostatními záběry dostanete e-mailem,  takže se dají v budoucnu přidělat. Fotky nějaký čas archivuji.

 Cena jedné odevzdané umělecké fotografie je 2000,- na Vás je určit si sama, kolik fotografií budeme dělat, vše je pouze na vás a vaší pohodě při focení:) Kadeřnice a vizážistka, která Vás udělá krásné a hlavně dělá dobrou náladu v atelieru je velmi důležitá, protože se stará o výběr oblečení a šperků, její cena je 1000,- až 2000,- po dobu focení, což je doba od 1 do 3 hodin. Focení by nemělo trvat déle než 3 hodinky, protože práce ,,neprofesionální modelky ,, by vás vyčerpala a na fotkách by to bylo vidět. Potřebujeme pohodové a usměvavé modelky a věřte, že po pár hodinách focení, budete mít za sebou takový pilátes, že večer usnete jak špalek!

 Platba, nebo doplatek zálohy je v den focení, dostanete doklad a smlouvu, kde domluvíme detaily focení. Fotky většinou odevzdáváme do 14 dnů. Snažíme se o takové retuše, abyste to byla pořád vy, takže fotky vypadají přirozeně.

Pokud jste si všichni dobře prohlédli moje stránky, všechny ženy, které jsou tam vystavené jsou úplně normální maminky i babičky, dokonce přes 80 let a šly do toho na začátku se stejným strachem i odvahou, jako dneska vy:)

bottom of page